En Çok Talep Edilen Planlar

Müşterilerimiz için En İyi Çözümler

Sosyal Medya Yönetimi

Graghic

Hareketli Grafik Tasarım

Identity

Görsel Kimlik Tasarımı

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz mu var?

Fiyatlandırma planları hakkında müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruları burada görüntüleyebilirsiniz

En iyi hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir ekip aracılığıyla modern teknolojiye ve pazar ihtiyaçlarına ayak uyduracak şekilde bireylerin ve şirketlerin başarıya ulaşmasını, karlılığını artırmasını ve gelişmesini hedefleyen işletmeler için elektronik varlığı etkinleştirecek ve destek sağlayacak çeşitli elektronik hizmetlerde en uzman şirketlerden biridir.

Jusoor, kendi markanızı oluşturmanıza, çevrimiçi iş trafiğinizi artırmanıza, profil derecenizi yükseltmenize ve sizin için güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmanıza yardımcı olur.

  1. Telefon, e-posta, WhatsApp veya web sitesi aracılığıyla bize ulaşın ve fikrinizi söyleyin. Ücretsiz danışmanlığımızı sunmak için 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.
  2. Ücretsiz danışmanlık için 24 saat içinde bir telefon bekleyin. Şirketimizi kısaca tanıtacağız ve fikrinizi biraz daha iyi anlamaya çalışacağız.
  3. İhtiyaçlarınızı ayrıntılı olarak anlamak ve bir proje analizi yapmak için ofisimizde veya çevrimiçi bir toplantı aracılığıyla bir toplantı ayarlayacağız.
  4. Fikrinizin kapsamlı bir analizini yapıyoruz, ardından tüm ayrıntıları sizinle tartışıyor ve nasıl ilerleyeceğiniz ve fikrinizi başarılı bir projeye dönüştürmek için en iyi özelliklerin neler olduğu konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz.
  5. Geliştirme ekibi toplanan ihtiyaçları analiz edecek ve projenin teknik çalışmasını yürütecektir. 7 iş günü içinde kapsamlı bir teklif alacaksınız.
  6. Teklife yönelik açıklamayı ayrıntılı olarak takip etmek ve tüm yönleri açıklığa kavuşturmak için bir toplantı düzenleyin.
  7. Başlamaya karar verirseniz, imzalamanız ve bizimle paylaşmanız gereken sözleşmemizi sizinle paylaşacağız.
  8. Sözleşme imzalandıktan sonra, proje yöneticimiz sizinle iletişime geçecek ve proje geliştirmeye başlayacaktır.

İnternet üzerinden etkin bir varlık oluşturmak amacıyla müşterilerimizin hizmetlerini müşterinin gereksinimleriyle orantılı bir şekilde karşılamak için Jusoor’a bakıyoruz

Tüm Jusoor Company çözümleri, fayda ve güvenlik sağlamak için en gelişmiş teknolojileri kullanarak her şirketin en iyi çalışma şekline göre uyarlanmış benzersiz bir deneyim sunmak amacıyla müşterilerimizin iş ve ihtiyaçlarına göre oluşturulur ve tasarlanır.

×