Jussor Şirketi

Bugün Online İşinizde Olumlu Değişikler Yaratın !

Jusoor şirketi olarak e-pazarlama hizmetleri, web sitesi programlama uygulama programlama, grafik tasarım, video tasarım hizmeti, profesyonel fizibilite çalışmaları ve daha fazlasını sağlıyoruz

Biz Kimiz?

İş geliştirme alanında 10 yıllık deneyime sahibiz...

Elektronik varlığı etkinleştirecek ve destek sağlayacak çeşitli elektronik hizmetler konusunda uzmanlaşmış bir şirket İşletme, bu sayede başarıya ulaşmayı ve bireylerin ve şirketlerin karlılığını artırmayı ve en iyi hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir ekip aracılığıyla Modern teknolojiye ve pazar ihtiyaçlarına ayak uyduracak şekilde gelişmeyi hedeflemektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Teknolojinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz

Kalite ve Profesyonellik

Elektronik hizmetlerimizi en yüksek kalite ve profesyonellikle sunuyoruz.

Güven ve Dürüstlük

Müşterilerimizle, halkımızla ve çalışanlarımızla ilişkilerimizde güven ve dürüstlük

Gelişim ve Yaratıcılık

Elektronik hizmetlerimizi en yüksek kalite ve profesyonellikle sunuyoruz.

Geliştirme ve Yükseltme

Ekibimizi geliştirmek ve terfi ettirmek, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmede başarıya ulaşmanın bir yoludur

Hizmetlerimiz

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin

Birlikte elektronik hizmetlerimiz aracılığıyla dünyaya köprüler kuruyoruz… Jusoor’un profesyonel ekibi ile başarıya ulaşacağız

Çalışmalarımız

En son projelerimiz hakkında bilgi edinin

Talep Edilen Planlar

Müşterilerimiz için En İyi Çözümler

Sosyal Medya Yönetimi

Hareketli Grafik Tasarım

Görsel Kimlik Tasarımı

İşinize Odaklanabilmeniz İçin Tam Bağlantılı Hizmetler Oluşturuyoruz

Dünyanın tüm pazarlarına web siteleri, mobil uygulamalar ve dijital pazarlama programlama ve geliştirme için profesyonel ekibimizin becerileri ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşırken, tüm dijital sayfalarda en yüksek yayılma ve elektronik varlığı elde ederek müşterilerimizin işlerini geliştirmeye çalışıyoruz.

Müşteriler

Bizim hakkımızda ne dediler?

Ali Al-Hassan
Ali Al-Hassan
Read More
Jusoor'u ve profesyonel operasyon ekibini tasarım, yaratıcı video düzenleme ve e-pazarlama konularında yardımcı olmaları için şiddetle tavsiye ediyorum. Son derece deneyimli ekiplerini başka bir yerde bulmak zordur. Jusoor yüksek kaliteli bir hizmet sağladı ve her zaman teknik ve pazarlama ihtiyaçlarıma karşı duyarlı oldu. Hızlı bir şekilde akıllı, esnek ve üretken çözümler üretirler.
Ahmad Kaya
Ahmad Kaya
Read More
Jusoor ekibi dikkatle dinleme, farklı ihtiyaçlarımızı anlama ve başarılı bir nihai ürün elde etmek için bir strateji geliştirme konusunda mükemmeldi. Hızlı yanıtlar sunan ve dostane bir profesyonellik sergileyen, işbirliği yapmak için son derece övgüye değer bir kolektif. Hedeflerimi kavramak ve nihayetinde uygun bir çözüm sunmak için gösterdikleri özveriyi çok takdir ettim.
Amera Fahad
Amera Fahad
Read More
Web sitesinin ve animasyon videosunun sonuçlarından çok memnunuz ve Jusoor şirketi ile çalışmaktan çok keyif aldık. Sabırlarını, performanslarını ve işbirlikçi tutumlarını takdir ediyoruz ve sonraki projelerimizi dört gözle bekliyoruz.
Previous
Next
Ortaklar

Başarı Ortaklarımızı Tanıyalım

×